[śląskie] Kolejny rok z Kinderino

Takie wiadomości lubimy :) Kinder Niespodzianka powraca z cyklem weekendowych imprez rodzinnych! Trzeci rok z rzędu będziemy bawić się wraz z Kinderino. Trzeba przyznać, że to impreza bardzo dobrze zorganizowana, bawią się zarówno dzieci jak i dorośli.

Kolejną świetną wiadomością jest fakt, iż wstęp na nią jest całkowicie darmowy. Jednakże z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja wejściówek przez internet. Rezerwacje w tym roku wystartowały od 11 sierpnia. Wystarczy zaznaczyć pasujące nam miejsce, termin (data i godzina), podać numer telefonu oraz adres mailowy, na który otrzymamy bilety do wydruku. Na jeden numer telefonu możemy wygenerować maksymalnie 4 bilety. Rezerwacja wejściówek dostępna jest pod adresem: http://www.kinder.pl/pl/magiczny-las Pamiętajmy, żeby nie rezerwować biletów w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni przyjścia, gdyż blokujemy innym możliwość uczestnictwa w spektaklu. Dla niezmotoryzowanych mam dobrą informację - na imprezę dowożą również specjalnie przygotowane na tą okoliczność autobusy. Tradycyjnie zachęcam do przeczytania szczegółów na stronie internetowej, w zakładce "gdzie będziemy". 

W tym roku Kinder zaprasza na imprezy do: Zabrza (2‑3.09.2017),   Łodzi (9‑10.09.2017), Wrocławia (16‑17.09.2017) oraz Gdyni (23‑24.09.2017).

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z imprezą organizowaną przez Kinder informujemy, że składa się ona z dwóch części. Rezerwowana przez nas wejściówka pozwala na wejście na spektakl teatralny. To ta pierwsza część. Dwa ostatnie lata z rzędu to dwa zupełnie różne spektakle, świetnie wyreżyserowane i zagrane. Jest świetna, ciekawa historia, śpiewanie piosenek, aktorzy wchodzący między rzędy, fantastyczna gra świateł. Nie tylko dzieci były pod wrażeniem ;). Takie wspomnienia mamy po wizytach w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu i nie możemy doczekać się wizyty w ten weekend. W tym roku czeka nas musicalowa przygoda pt. Magiczny Las. Wstęp do historii znajdziecie pod wyżej wymienionym już adresem, w zakładce: strefa show.

Przedstawienie według informacji na stronie internetowej trwa ok. 55 minut i odbywa się w następujących godzinach: 10.00‑11.00, 11.30‑12.30, 13.00‑14.00, 15.00‑16.00, 16.30‑17.30 oraz 18.00‑19.00.

"Spektakl został przygotowany przez wybitnych artystów znanych z największych polskich produkcji musicalowych. To po prostu trzeba zobaczyć!". Na scenie zobaczymy między innymi: Justynę Bojczuk  (wokalistkę, aktorkę związaną z Teaterm ROMA) oraz Wojciecha Rotowskiego (znanego m.in. z roli w serialu "Na Wspólnej"). Reżyserem musicalu jest Paweł Podgórski (Teatr ROMA, Warsztatowa Akademia Musicalowa). Pełna lista twórców dostępna jest na stronie www.

Wspomniana wcześniej druga część imprezy to Strefa Zabaw w Magicznym Lesie.Magiczny Las to świetnie zorganizowane atrakcje dla odwiedzających. Kliknij w link na początku wpisu oraz przejdź na zakładkę "strefa zabaw", aby dowiedzieć się co w tym roku przygotował dla Was Kinderino. Trzeba przyznać, że każda ze zorganizowanych stref, to wiele świetnie przemyślanych miejsc do zabawy, dzieje się wiele. Każda z lokalizacji jest opisana na stronie z mapką oraz rozkładem darmowych busów - zakładka "gdzie będziemy". Prócz tematycznych stref do zabawy (Rysunkowa Łąka, Zwierzozmiany, Fiołki Fikołki, Leśna Mozaika, Hocki Klocki, Zagajnik Tańczących Kwiatów, Zakręciołki, Tajemnicze Jezioro, Zatoka Krokodyla, Wodne Fikołki, Znikająca ścieżka, Zakątek Zagadek, Fiki Tropiki, dżungla Marzeń, Leśne Atrakcje) znajdziemy również miejsca aktywnej zabawy (Akademia Tańca, w której można zdobyć nagrody) czy też multimedialny spektakl interaktywny, w którym dzieci uczestniczą aktywnie odpowiadając na pytania postaci z Magicznego Lasu (wirtualna Postać). Całość dopełniają artyści skaczący i jeżdżący na dziwnych pojazdach, chodzących na szczudłach, puszczających wielkie bańki mydlane, tworzących balonowe pamiątki, a przede wszystkim mających na celu rozbawienie naszych pociech =)

Jak już wcześniej wspominaliśmy - to będzie już trzecia nasza impreza z Kinderino. Dwie poprzednie były bardzo udane i nie widzimy powodów, dla których miało by być inaczej w tym roku :P Serdecznie wszystkich zapraszamy, wejściówek było dostępnych ponad 300 dla lokalizacji: Zabrze w chwili pisania tego tekstu. Do zobaczenia na miejscu !


 

Komentarze

Copyright © #2plus3blog