👨‍👩‍👧‍👦 O NAS

"O nas" - #2plus3blog

Dzięki, że nas odwiedziłeś!

Na wstępie pragniemy Cię, drogi czytelniku, przywitać. Pozwól, że się przedstawimy. Jesteśmy rodzinką w konfiguracji 2+3, która uwielbia podróżować i spędzać razem wolny czas.

Dlaczego postanowiliśmy się z Wami podzielić naszą pasją?

Któż nie lubi podróżować? Nie jesteśmy wyjątkiem. Staramy się robić to jak najczęściej. Problemu nie sprawia nam czasochłonne planowanie naszych wycieczek czy też górskich wypraw. Hobbystycznie zajmujemy się fotografią.

Tysiące zdjęć - naszych wyjątkowych wspomnień, mogłyby leżeć bezczynnie w folderach dysku komputerowego. Wszystkie historie, których doświadczyliśmy zostałyby po prostu zapomniane. Początkowo zakiełkowała więc myśl, aby stworzyć coś na wzór elektronicznego pamiętnika, do którego moglibyśmy w każdej chwili i w każdym miejscu zajrzeć.

Pomysł ten błyskawicznie wyewoluował do postaci bloga, który właśnie odwiedzacie i czytacie. Najzwyczajniej w świecie chcemy podzielić się z Wami relacjami z naszych podróży oraz podzielić cennymi wskazówkami, które z pewnością są przydatne w planowaniu wyjazdu. A przede wszystkim zainspirować do rodzinnych wypadów!

Z góry dziękujemy Wam za wszelkie wsparcie, poświęcony czas i kontakt.

#pozdrowienia!Komentarze

Copyright © #2plus3blog