3....2....start :)

#Cześć !Jeśli już tu trafiłeś, to pewnie masz wesołą rodzinkę i zastanawiasz się, tak jak my, gdzie i jak miło spędzić z nimi czas. Naszym priorytetem jest aktywny wypoczynek i ciekawie spędzony czas - zarówno dla dzieciaków jak i dla nas. 


Wiadomo jak wygląda planowanie każdej wycieczki czy całych wakacji... To 'niezapłacone 'godziny spędzone przed monitorem komputera w poszukiwaniu miejscówek, atrakcji, sprawdzaniu elektronicznych map, terminów, przeglądaniu opinii innych ludzi... (improwizacja na miejscu included). A zawsze przyświeca nam ten sam cel - zapewnienie dobrej zabawy całej rodzinie. W naszym przypadku to blogowo tytułowa konfiguracja: "trójcy świętej" (na rok 2017 to 3, 6 i 8-latek) i dwoje wiecznie zabieganych rodziców.


Zwiedziliśmy wiele miejsc, przejechaliśmy mnóstwo kilometrów. Wspomnień i zdjęć mamy całe mnóstwo. Czas podzielić się doświadczeniami i wiedzą - mam nadzieję, że komuś się przydają :)  Są również nowe, świeże pomysły na podróże. Planujemy również odświeżenie odwiedzonych, sprawdzonych już przez nas miejsc, które (mam nadzieję) uda się sprawnie i na bieżąco opisać na blogu (w tym miejscu zapraszam do przeczytania strony 'O nas').

Zapraszamy do lektury i komentowania! 

Komentarze

Copyright © #2plus3blog