[śląskie] Park Rozrywki Twinpigs w Żorach


W województwie śląskim nie brakuje miejsc, w których całą rodziną przyjemnie możecie spędzić wspólnie czas. A jeśli nie potraficie zdecydować się na jaki konkretnie rodzaj rozrywki macie w danej chwili ochotę, to z całą pewnością warto przemyśleć wizytę w Parku Rozrywki Twinpigs.

W śląskich Żorach znajdziecie miejsce inspirowane historią i kulturą zza oceanu. Czeka tu na Was bowiem ponad 10 hektarów wypełnionych po brzegi atrakcjami różnego typu, nawiązującymi do prawdziwie amerykańskich klasyków.
Zacznijmy od tego, że atrakcja została podzielona na osiem odrębnych stref tematycznych. Każda z nich nawiązuje do konkretnych regionów czy też popkultury zza wielkiej wody. Łącznie do dyspozycji gości oddano ok. 50 różnego rodzaju atrakcji, z czego z część z nich jest usytuowana pod dachem, więc możemy do parku przyjechać nawet, gdy pada deszcz.

Pisząc 'różnego rodzaju', mamy na myśli, że wybór jest tu naprawdę wielki. Na miejscu dzieci mogą zjeżdżać z dmuchańców, odwiedzić mini zoo, skorzystać z kilku lunaparkowych atrakcji, obejrzeć seans w kinie 5D, przejechać się kolejką wąskotorową czy też przejść ścieżką parku linowego - wybór jest naprawdę duży, spójrzcie zresztą na poniższą mapę atrakcji:

mapa atrakcji Parku Rozrywki Twinpigs / źródło: strona www.https://twinpigs.zory.pl/o-parku/

Świetnym uzupełnieniem oferty są regularnie organizowane w trakcie dnia animacje dla dzieci oraz pokazy kaskaderskie. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od wieku.
Ciekawą opcją dla przyjezdnych jest możliwość wynajęcia pokoju hotelowego. Stylizowanego na cele więzienne, ale nie pozbawionego wszelkich wygód jak własna łazienka czy dostęp do internetu.

Wizyta w tym miejscu to wycieczka dosłownie na cały dzień. Dlatego też cieszy fakt, że na miejscu znajdziecie kilka punktów gastronomicznych, które, jakżeby inaczej, serwują różne specjały amerykańskiej kuchni. Dania główne, przekąski, koktajle, ciasta prosto z Ameryki czekają na odkrycie. Aktualną listę punktów gastronomicznych znajdziecie w linkach pod wpisem.
Bilety do Twinpigs można kupić przez internet lub w kasie stacjonarnej (również kartą płatniczą). Te zakupione przez internet mają termin ważności do końca bieżącego sezonu. Płacąc za wstęp otrzymujemy dostęp do wszystkich atrakcji parku. W tym miejscu możemy również skorzystać ze zniżek programu Karta Dużej Rodziny, a obecnie zapłacić nawet Bonem Turystycznym.

Do dyspozycji gości przygotowano trzy spore parkingi na ok 700 miejsc, przy samej atrakcji. A tradycyjna mapa dojazdu prezentuje się następująco:


Parku Rozrywki Twinpigs to świetne miejsce dosłownie dla każdego! Jego niewątpliwym atutem jest z pewnością mnogość rozrywki, którą oferuje swoim gościom. Dodatkowo bawić się będą świetnie tutaj zarówno maluszki jak i nastolatki (o rodzicach nie wspominając). 

#LINKI

#WIDEORELACJA

#WSPARCIE:

Drogi Czytelniku, jeśli nasz wpis zainspirował Cię do podróży, to rozważ proszę e-napiwek na dalszy rozwój naszego bloga. Z góry dziękujemy i życzymy udanej wycieczki!

#GALERIA (kliknij, aby powiększyć)Komentarze

Copyright © #2plus3blog