[śląskie] Kids' Kitchen - szkoła gotowania dla dzieci w Katowicach


Nie od dziś wiadomo, że wspólne, rodzinne gotowanie z dzieckiem jest ogromną frajdą i świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z naszymi pociechami. Ba! O pozytywnych walorach zespołowego kucharzenia wypowiadał się nie jeden specjalista! Może poza bałaganem, który trzeba później posprzątać... O tym nikt nie pisze wprost ;) Podejrzewam, że to jeden z podświadomych powodów, dla którego w pewnym momencie postanowiliśmy zmienić otoczenie :P
W dobie popularności 'małych masterchefów' powstało na mapie atrakcji dla dzieci kilka ciekawych miejsc, w których nasze pociechy mogą się spokojnie 'wyładować na cieście przy kuchennym blacie'. Jednym z ciekawszych niewątpliwie jest tytułowy Kids' Kitchen, który ekipa #2plus3blog miała przyjemność odwiedzić. Grudniowe popołudnie, praktycznie noc, centrum Katowic, klimatyczna kamienica, ostatnie piętro. Miejsce wydawałoby się nietypowe, ale interesujące. Od samego wejścia dało się wyczuć przyjacielską atmosferę, każdy z osobna został przywitany i otrzymał imienną nalepkę, żeby łatwiej było się poznać. Dzieciaki momentalnie poczuły się bardzo swobodnie i natychmiast dołączyły do bawiącej się już grupki, której to ekipa Kids' Kitchen zapewniała zajęcia umilające czas przed 'daniem głównym'.


Tegoż dnia trafiliśmy na imprezę Mikołajkową, w której to tematem przewodnim było wypiekanie ciasteczek dla Mikołaja. A jak wiadomo, tego typu wypieki podzielone są na wiele czynności i niektóre z nich wymagają odejścia od blatu kuchennego. Co nam się bardzo spodobało to fakt, iż wesołe kucharzenie w Kids' Kitchen pełne jest dodatkowych atrakcji. W oczekiwaniu na wypieki dzieciaki w ogóle się nie nudzą, a animatorzy doskonale wiedzą jak umilać czas tam spędzony. Prócz intensywnej pracy w kuchni, między wałkowaniem ciasta, a ozdabianiem upieczonych ciasteczek, dzieciaki tworzyły świąteczne ozdoby, rysowały, a nawet oglądały magiczne występy! Widać gołym okiem, że ekipa Kids' Kitchen zna się na rzeczy i wie jak atrakcyjnie urządzić czas naszym pociechom. Wprawdzie zajęcia przeznaczone są dla najmłodszych, ale nie było przeszkód, aby chętni rodzice również w nich uczestniczyli. Było naprawdę sporo uśmiechów i dobrej zabawy!


Kids' Kitchen to nie tylko przyjęcia okolicznościowe. W tygodniu mamy możliwość skorzystać z cyklicznych zajęć regularnych, takich jak wesoła nauka języka obcego podczas wspólnego gotowania czy też sensoplastyczne zajęcia dla maluchów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zorganizować dzieciakom w Kinds' Kitchen przyjęcie urodzinowe. Ofertę warsztatów znajdziecie w linkach pod tekstem. 

 
#WIDEORELACJA#PODSUMOWANIEZdecydowanie polecamy! Dzieciaki + gotowanie (w wersji full kontakt) = pełne zadowolenie! Panuje tutaj fajna, rodzinna atmosfera. Było rodzinnie i przyjemnie, mimo iż odwiedziliśmy KK po raz pierwszy, a w grupie było sporo 'stałych bywalców'. W KK dzieci mają zapewnione atrakcje nie tylko w kuchni, ale także i poza nią. Co najważniejsze - dzieci zadowolone i już zapowiedziały, że chcą wrócić :)#DOJAZD
#LINKI


Fanpage na Facebooku =>TUTAJ<=

Kalendarz zajęć w Kids' Kitchen =>TUTAJ<=

Zajęcia regularne =>TUTAJ<=


Kontakt =>TUTAJ<=
 
#GALERIA


Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © #2plus3blog